Weź Kiersa, weź piękno życia.

Strona główna
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom

Beijing Kiers Science & Technology Co., Ltd. Wycieczka po fabryce

dobra jakość Bezbolesne laserowe maszyny do usuwania włosów na sprzedaż
dobra jakość Bezbolesne laserowe maszyny do usuwania włosów na sprzedaż
Im Online Czat teraz
 • Linia produkcyjna
  Wysoki standard:

  Wybieramy najlepszych dostawców komponentów na rynku, a jakość naszych produktów jest ściśle zgodna z międzynarodowymi standardami, które powstały nawet w formie śruby. Cały proces produkcyjny odbywa się ściśle zgodnie z normą ISO 13485 i CE.

  Produkcja:

  Nasza fabryka powstała w 1999 roku, a także centra obróbcze, centra obróbki karkasu, centrum przetwarzania zasilania. A teraz nasza fabryka osiąga ponad 9000 metrów kwadratowych, prawie 200 pracowników, a pracownicy zajmujący się badaniami i rozwojem technologicznym stanowią 20% wszystkich pracowników.

  Jakość naszych produktów jest ściśle egzekwowana począwszy od śruby zgodnie z międzynarodowymi standardami. Każda maszyna ma osobny numer SN, można ją prześledzić do półproduktów od akcesoriów, przez pracowników produkcyjnych, inspektorów jakości, operatorów magazynów, do logistyki, do klientów, do pełnego zakresu śledzenia posprzedażnego. Od zakupu materiałów, testów, magazynowania, od pobrania reprodukcji, montażu, kontroli do gotowych produktów, przez cały proces produkcji, wszystkie są zgodne z medycznym standardem CE ISO13485 i ściśle egzekwowane. Upewnij się, że każda maszyna może wykonać idealne leczenie. Pomóż rozszerzyć udziały w rynku, aby uzyskać ostateczną przewagę konkurencyjną.

 • OEM / ODM

 • R & D

Szczegóły kontaktu
Beijing Kiers Science & Technology Co., Ltd.

Tel: 86-15810348318

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)