Historia wybielania na Zachodzie

October 29, 2021

Historia wybielania na Zachodzie

Bielenieobsesji, nie tylko nas, ale także piękności ostatniego stulecia, jeszcze bardziej obsesyjnej i szalonej.W średniowieczu zachodni arystokraci kochali jasną skórę.

Starożytna hiszpańska rodzina królewska wierzyła, że ​​niebieska krew płynie po ich ciałach i często pokazywali ludziom niebieskie żyły wyraźnie widoczne na ich śnieżnobiałych przedramionach.Nazywali siebie szlachcicami błękitnej krwi.Aby pokazać czystość swojej krwi, noszą skomplikowane ubrania, aby uniknąć słońca i ścigają przezroczystą i białą skórę, aby niebieskie naczynia krwionośne były bardziej widoczne.

Jest też reprezentatywna postać w Europie bielenie kultura Królowa Elżbieta I Anglii.Za każdym razem, gdy chodziła do miejsc publicznych, nakładała na twarz warstwę białego proszku z mieszanki ołowiu i octu, aby wyglądała „biała jak biały papier”.

Bogaci i potężni napędzali popularność i wszyscy poszli w ich ślady.Oprócz proszku ołowiowego ludzie odkryli również kody wybielające z rtęci i arsenu.Zasada refrakcji rtęci sprawia, że ​​skóra wygląda na gładką i delikatną, o srebrnym połysku.Na rynku europejskim w XIX wieku sprzedawano mydło z arsenem i doustne tabletki zawierające arsen.

Te metody nie mogą zaspokoić ich obsesji bielenie.W wiktoriańskiej Anglii bladość i przejrzystość były najbardziej idealnym pięknem.Chorowity biały wygląd pacjentów z gruźlicą stał się poszukiwanybielenieszablon.Jeszcze przed pójściem na bankiet szlachetne kobiety poprosiły lekarza, aby założył pijawkę za każde ucho, aby odessać część krwi z twarzy.Celem było sprawienie, aby twarz była biała bez krwi

Ich paranoiczne dążenie do uczciwości to nie tylko estetyka, ale ślepy kult honorowych symboli statusu i władzy, kosztem zdrowia, tylko po to, by mieć sztucznie wspaniały wygląd.

Jak wybielić naukowo?

Biel jest bardzo ważna.Przejrzystość, delikatność i nawilżenie są również jednymi z podstawowych kolorów bogatej bieli, aby promieniować rodzajem wewnętrznej witalności.Witalność, duch wody, zdrowie i uczciwość nigdy nie są sprzeczne z rybami i niedźwiedzimi łapami.Zwraca również uwagę na pomysły i metody.Musi być wielokanałowy, powierzchnia musi być utrzymana, a wykładzina starannie utrzymana.WielokanałowybielenieOczywiście musi osiągać wielowymiarową precyzję uderzeń z naskórka, skóry właściwej i głębokich warstw podskórnych – wtedy może być wykorzystany do walki z melaniną.

Wszyscy wiemy, że głęboki odcień skóry jest spowodowany głównie przez melaninę w skórze właściwej, a produkowana przez nią brązowa melanina rozprowadza melaninę z naskórka do głębokiej podstawy.

Melanina naskórka opiera się głównie na OPCJA IPL. Rola OPCJA IPL jest niezwykle ukierunkowany, dokładnie rozbijając melaninę, a jednocześnie stymulując regenerację włókien kolagenowych i elastycznych, oczyszczając przebarwienia skóry i uzyskując delikatną skórę.

najnowsza sprawa firmy na temat Historia wybielania na Zachodzie  1

Wybielanie mezodermy polega głównie na bielenieakupunktura w wodzie.Wykorzystuje kombinację podstawowej wody i światła + VC, które mogą wzmocnić odporność skóry na promieniowanie ultrafioletowe, zahamować produkcję melaniny i pomóc rozdrobnić melaninę przezOPCJA IPL być metabolizowanym tak szybko, jak to możliwe.

Z wczesnym stadium OPCJA IPL i wybielanie strumieniem wody i podkładem, kontynuacja bieleniea tekstura zwiększy Króla Filorgę, który polega na idealnym dopełnieniu.Filorga stymuluje regenerację komórek skóry i przyspiesza metabolizm nowego miasta.Po zwiększeniu grubości i gęstości skóry właściwej układ komórek będzie jędrniejszy i bardziej elastyczny, skóra będzie gładsza, a cała skóra będzie pełna.

Wykres kontroli ultradźwiękowej wysokiej częstotliwości

Po leczeniu superfotonem Po leczeniu wstrzyknięciami Filorga

Grubość skóry właściwej +20% (p=0.000023) Grubość skóry właściwej +24% (p=0.000011)

Liczne wzmocnienia od naskórka po mezodermę mogą naprawdę osiągnąć wielokanałowe wybielanie, które poprawia teksturę i połysk skóry.ten prawdziwa bogata biel to pulchna i pulchna tekstura skóry, elastyczny połysk lub półprzezroczystość od wewnątrz na zewnątrz.