Dlaczego warto wybrać laser pikosekundowy do usuwania tatuaży?

October 29, 2021

najnowsze wiadomości o firmie Dlaczego warto wybrać laser pikosekundowy do usuwania tatuaży?

Czy to naprawdę działa?

Pikosekundowa laserowa maszyna do usuwania tatuaży wykorzystuje ultrakrótkie impulsy (o długości jednej bilionowej części sekundy), aby uderzyć melaninę z dużym ciśnieniem, melanina rozpada się na maleńki pył przypominający cząsteczki.Następnie jest wchłaniany i eliminowany przez organizm. Jest to szybki i łatwy niechirurgiczny, nieinwazyjny laserowy zabieg na skórę ciała.

Czy usuwanie tatuaży boli?

Tak, kontakt lasera ze skórą wiąże się z pewnym bólem, chociaż nasza maszyna do usuwania tatuażu picosecond Laser jest mniej bolesna niż tradycyjne usuwanie tatuaży.

najnowsze wiadomości o firmie Dlaczego warto wybrać laser pikosekundowy do usuwania tatuaży?  0

Jak długo to zajmie?

W zależności od koloru, rodzaju, głębokości, rozmiaru tatuażu oraz systemu usuwania lasera może zniknąć już po pięciu zabiegach.Nasza pikosekundowa laserowa maszyna do usuwania tatuaży wymaga mniejszej liczby zabiegów niż tradycyjne usuwanie tatuaży i jest bardziej skuteczna w usuwaniu uporczywych obszarów atramentu.

Zostawisz blizny?

Zwykle jedna trzecia do połowy energii lasera może osiągnąć ten efekt.Skóra jest mniej podatna na powstawanie blizn dzięki mniejszej stymulacji energetycznej.

 

 

Czym różni się laser pikosekundowy od innych laserowych systemów do usuwania tatuaży?

Laserowe usuwanie tatuażu w pikosekundach wykorzystuje technologię laserową pikosekundową (trylionową część sekundy), która jest 100 razy szybsza niż technologia nanosekundowa.W rezultacie system lasera pikosekundowego rozbija tatuaże szybciej niż tradycyjne lasery i niechirurgiczne, nieinwazyjne.Ponadto laser pikosekundowy jest skuteczniejszy w przypadku uporczywych kolorów atramentu (niebieskie i zielone) i jest w stanie leczyć łagodne zmiany pigmentacyjne, takie jak brązowe plamy.

Czy jest mniej bolesne niż tradycyjne usuwanie tatuaży?

Chociaż zabieg wiąże się z pewnym bólem, laser pikosekundowy jest mniej bolesny i wymaga mniej wizyt niż tradycyjne usuwanie laserem.Jeśli minimalizowanie bólu jest dla Ciebie ważne, to jest droga do zrobienia.